(ne)tradičné posedenie pod jedličkou

Kedyže? 16. decembra 2022 o 17:30 (do sály vpúščame, chceli sme od 16:16, ale to tam ešte nikto nebude. 17:16 bohato stačí)

Kdeže? také malé milé Kino Tabačka 

Kamže? Tabačka Kulturfabrik Gorkého 2, 040 01 Košice

Ktože? Lenka, Honza v svetri, Crampon v svetri, Harness bez svetra... (a každý, kto sa nehanbí spívať…)

 

Konec roka, veru i patrí sa bilancovať, ovce na salaši spočítať, iných bačov stretnúť… Ta teda, rozhodli sme sa usporiadať posedenie pod jedličkou. Tradične netradične netradičné. Aj by sme povedali, že načo téma, šak na východze, tak popijeme, a hneď máme tému ta celý víkend. Ej bisťu, keď návšteva prichodí, patrilo by sa čo to to do programu ponúknuť. 

 

Čo nás teda tento rok 2022 naučil? No určite nie darčekové predmety k Vianociam robiť. No nevadí, šak o rok možno (ale nefixoval by som sa na to, keď to Honza bude robiť). Venujeme teda iný darček, ten najvzácnejší – čas. Len dozadu v čase chodiť nevieme. Ale čas s nami snáď ubehne pekne a či dorazíš z Bratislavy, alebo z Košíc, hlavne prídi pešo. (ale keď dorazíš z Bratislavy pešo, to si riadne hovädo). A všetkých vystískame. Aj tie hovädá. A keby aj tie východňáre No Nameoví dorazili, juj, veru dobre by sa tie bačovské koľedy spievali. Ale na tento bod programu by som sa tiež veľmi nefixoval. 

 

No čo, zaspíváme, sice falošnejšie, no o to srdečnejšie. A možno nezaspívame, ale určite porozprávame o tých huncústvach bežeckých a fajn predvianočný čas spolu na takom malom privátnom salaši v kine Tabačka strávime.

 

A lístky si môžete kúpiť tu(na) 

Zpět do obchodu